Tipy na originálne vianočné darčeky pre obchodných partnerov

Počuli ste, že Ježiško začal s vianočnými prípravami? Nezabudnite ho požiadať o darčeky pre vašich obchodných partnerov, zaslúžia si poďakovanie a milú pozornosť. Medzi vianočnými darčekmi sa môže objaviť čokoľvek praktické.

Celý článok

Vianočné reklamné predmety pre rôzne cieľové skupiny: Ako ich osloviť?

Vianoce sú doba radosti, pokoja a vďaky. V obchodnom kontexte je to aj ideálna príležitosť na to, aby ste sa pripomenuli svojim klientom a zákazníkom. Ako však vybrať ten správny vianočný reklamný predmet, ktorý zaujme všetky vekové kategórie? Ponúkame vám prehľad najlepších tipov pre mladých, dospelých a seniorov.

Celý článok

5 chýb pri výbere darčeka pre zamestnanca

Na prvý pohľad sa to nezdá, no výber darčeka pre zamestnanca môže byť riadna výzva. Chcete predsa preukázať uznanie, povzbudenie a pochvalu svojmu zamestnancovi tak, aby veril, že si ho vážite.

Celý článok

Veselé reklamné predmety, ktoré sa hodia na každú firemnú akciu

Počas hľadania novej práce záujemcovia nepozerajú len na plat, ale aj na benefity, ktoré im vie spoločnosť ponúknuť. Ovocie v kancelárii alebo home office patria v súčasnosti medzi výhody, s ktorými sa stretávame najčastejšie. Výnimkou však nie sú ani firemné akcie, ako team buildingy, športové dni či rôzne školenia. A na tých nemôžu chýbať reklamné predmety.

Celý článok

Z eventov so zážitkami aj s milými darčekmi. Nech je vaša firma zapamätateľná!

Podujatia rôzneho druhu sa konajú takmer v každej firme. Či ide o interné akcie, ako sú oslavy dôležitých míľnikov, vianočné večierky alebo konferencie, alebo ide o eventy, ktoré majú za cieľ pritiahnuť nových zákazníkov, každá firma by mala mať pripravené drobné spomienkové predmety. Najlepšie praktického charakteru. Ktoré darčekové predmety potešia vašich klientov alebo spolupracovníkov?

Celý článok

Praktické a užitočné darčekové predmety pre deti

Krabička plná farebných pasteliek, veselý balón s potlačou, sladké cukrovinky. To sú tradičné reklamné predmety, ktoré nájdete takmer na každom kroku. Všetky deti po nich zatúžia hneď, ako ich uvidia.

Celý článok

5 dôvodov, prečo sú sladké reklamné predmety vhodné pre každú firmu

Tričká, termo hrnčeky alebo fľaše na vodu predstavujú nestarnúcu klasiku. Praktický zápisník aj pero takmer vždy potešia. Ak však hľadáte naozaj originálny spôsob, ako prezentovať vašu značku, stavte na sladkosti. Nezáleží na tom, či ste občianske združenie, rodinná firma alebo nadnárodná korporácia. Jedinečná sladká drobnosť osloví vašich stálych aj potenciálnych klientov. Najlepší darček je ten, ktorý sa dá zjesť.

Celý článok

Firemné darčeky, ktoré radi využijú všetci zamestnanci

Budovanie zdravej kultúry vo firme začína tým, že zamestnancom prejavíte uznanie, ktoré  si zaslúžia. I keď to môžete poňať rôznymi spôsobmi, firemné darčeky fungujú najlepšie. Choďte nad rámec tradičných firemných benefitov a ukážte zamestnancom svoju ľudskú stránku.

Celý článok

Obdarujte firemných partnerov v roku 2023 top reklamnými predmetmi

Nový rok, nové výzvy. Aj vy ste si dali predsavzatia, čo všetko urobíte inak, ako zmeníte komunikáciu so zamestnancami, klientmi či obchodnými partnermi? Jednou z ciest je aj vytváranie pevných obchodných vzťahov pomocou propagačných predmetov, vďaka ktorým posilníte svoju značku. Ktoré darčekové predmety budú vládnuť v novom roku?

Celý článok

Vianoce sa blížia! Potešte svojich obchodných partnerov reklamným Vianočným darčekom.

S blížiacim sa časom Vianoc premýšľate nad tým, ako by ste obdarovali svojich obchodných partnerov? Riešením by mohli byť reklamné predmety, ktoré sa považujú aj za obľúbené inšpirácie na darčeky pri rôznych príležitostiach. Ktoré to sú? Na to sa pozrieme v nasledujúcich riadkoch!

Celý článok

Pojmite to s humorom! Venujte svojej láske unikátny darček v podobe prezervatívu s potlačou

Romantické či lascívne? Dnes je už bežné všetko. Zaľúbenci si bežne darujú sexi spodnú bielizeň, romantické pobyty či erotické pomôcky, tak prečo sa zháčiť pri myšlienke darovať kondóm? Moderná doba je otvorená takýmto originálnym darčekom. Usmievate sa popod fúzy? Čítajte ďalej a dozviete sa, prečo by ste mohli týmto darčekom zabodovať aj vy.

Celý článok

Ekologické reklamné predmety: poďte s dobou a ohľadom na životné prostredie

Potreba chrániť životné prostredie je stále väčšia a je najvyšší čas, aby sme nastúpili do vlaku s názvom ekologická ohľaduplnosť. Pokiaľ chcete vašu značku prezentovať v čo najlepšom svetle, je nanajvýš dôležité zvoliť tie správne metódy.

Celý článok

Reklamné predmety potrebuje každá značka: Viete, na ktoré sa zamerať?

Každá prosperujúca firma by mala mať správne nastavenú stratégiu, ktorou si získa partnerov i zákazníkov. Medzi základné kroky patrí aj výroba reklamných predmetov. Aké sú reklamné kúsky, ktoré zákazníci najviac ocenia?

Celý článok

Vďaka reklamným tričkám budete vždy na očiach

Chcete obliecť svojich zamestnancov do firemných farieb alebo hľadáte zaujímavý darček na letný teambuilding? Užitočným a sympatickým riešením môže byť tričko či polokošeľa s logom vašej firmy, ktoré nielen potešia, ale aj prezentujú vašu firmu.

Celý článok

Pár skvelých tipov na vianočné darčeky, ktoré potešia všetkých zamestnancov

Koniec roka pre všetkých znamená vystúpiť z „ulity“ všedných dní a pozerať sa na svet aspoň chvíľu inými očami. Pohľad na všetko, čo sa okolo nás odohráva, je akýsi iný – v lepších farbách. Blížia sa Vianoce, sviatky pokoja, lásky a chvíľ, keď sú k sebe ľudia milší, vľúdnejší a chápavejší. Pre firmy a ich  zamestnancov je to čas, kedy okrem pracovných povinností prichádzajú na rad aj rôzne zábavné večierky, slávnostné večere alebo dni plné prekvapení.

Celý článok

Firemné oblečenie s vlastným logom vám nesmie chýbať!

Budujte zázemie firmy krok za krokom: Firemné oblečenie s vlastným logom vám nesmie chýbať!

 Každý majiteľ firmy túži po tom, aby spoločnosť prosperovala, zamestnanci podávali maximálny výkon a držali spolu ako jeden tím. Na tejto vízii nie je nič nemožné, práve naopak. Ak chcete, aby vaša spoločnosť rástla a pracovné prostredie bolo nielen efektívne ale najmä príjemné, mali by ste investovať do „vnútra firmy“. Ako?

Celý článok

Štýlové reklamné tetovačky

Tetovanie je  jednou z foriem skrášľovania tela. Pôvod slova tetovanie sa obvykle odvodzuje od tahitského slova „tatu“ alebo „tatau“, čo znamená vyznačiť alebo vraziť.

Celý článok

Magneticky príťažlivá reklama s magnetkami

Jednoduché, praktické, lacné a vkusné. Týmito vlastnosťami môžeme zhodnotiť reklamné magnetky či magnetické záložky do knihy, prípadne magnetické bločky, bloky.

Celý článok

Reklamné tašky sú módnym hitom

V súčasnej dobe sa veľmi veľa spoločností zaujíma o to, ako by mohli upútať tým správnym spôsobom.

Celý článok

Nezabudnuteľné silikónové náramky

Už začiatkom 21. storočia sa na trhu objavili silikonové náramky na ruku v rôznych pestrých farbách.

Celý článok

Naša najvyššia plyšová hračka

Musíme sa pochváliť našou najvyššou plyšovou hračkou, ktorú sme doteraz vyrobili pre našich klientov.

Celý článok

Športujete, chodíte po tme, za šera? Kúpte si určite reflexný produkt!

Chodci na krajnici či okraji vozovky sú povinní za zníženej viditeľnosti nosiť reflexné prvky...

Celý článok

S nami obchodujete bezpečne

Naša spoločnosť obdržala certifikát solventných firiem...

Celý článok

Plátenné tašky s unikátnym dizajnom sú skvelým darčekom

Znižovanie objemu výroby plastových tašiek, najmä ich postupné zdražovanie v supermarketoch núti veľa ľudí obzrieť sa po inej alternatíve.

 

Celý článok