Kalendáre, diáre, novoročenky 2019

Prelistujte si našu ponuku najnovších kalendárov, diárov pre rok 2018. Nájdete tú nástenné obrázkové, firemné kalendáre. Stolové a pracovné kalendáre a mnohé ďalšie. Rovnako ako rôzne druhy diárov denných, týždenných, či pracovných. Diáre vieme vyrobiť aj na mieru.  Ceny sú uvedené bez DPH za 1ks, bez loga a bez dodania mimo BA. Pre vyššie počty a potlač si prosím vyžiadajte kalkuláciu

Prezentovať katalóg

Kalendáre, diáre 2019

Zaujímavá ponuka reklamných kalendárov, diárov pre rok 2019. Na všetky Vám radi potlačíme Vaše logo. Nájdete tu stolové, nástenné kalendáre rôzneho druhu, aj pracovné verzie, či daňové kalendáre. Vyrobíme Vám dokonca aj kalendár s vlastnými obrázkami, či s vlastnou prednou obálkou. Na diáre sa logo dá raziť, prípadne potlačiť. Strácate sa v tom? Stačí ak nám pošlete email s tým čo potrebujete a my to vyriešime za Vás. Hotovú ponuku pošleme bezplatne do emailu

Prezentovať katalóg

YES 2018 vianočný katalóg reklamných predmetov

Vianočné reklamné darčeky, z ktorých si môžete vybrať od tradičných vianočných produktov, až po produkty bežnej spotreby, ktoré Vás budú tešiť nie len na Vianoce, ale aj počas celého roka. Na všetky vieme natlačiť Vaše logo. Vyžiadajte si cenu na svoj počet aj s potlačou. Ceny sú uvedené bez DPH, bez loga, bez dopravy mimo Ba.

Prezentovať katalóg

Colorissimo Vianoce 2018

Exkluzívne a kvalitné vianočné darčekové sady a produkty, za ktoré sa nebudete musieť ani trošku hanbiť. Vyberte si z množstva rôznych farieb a druhov. Na všetky Vám radi natlačíme Vaše logo. Ceny sú na vyžiadanie podľa počtu kusov a potlače.

Prezentovať katalóg

Hiidea Catalogue 2018 - reklamné predmety

Zaujímavá ponuka reklamných predmetov za výhodné ceny s množstvom reklamných darčekov, ktoré sa sami núkajú svojím lákavým dizajnom a farbami. V tomto katalógu nájdete novinky z korku, ako korkové peňaženky, korkové obaly na dokumenty a množstvo iných reklamných produktov z tohto eko materiálu. Nepochybne sa oplatí pozrieť aj bambusové reklamné darčeky, ktoré patria medzi hit sezóny. Dodacia doba je závislá od skladových zásob, ktoré sú uvedené v tomto katalógu on-line, štandardne je to však 5 dní bez tlače a s tlačou 7-10 dní v závislosti od množstva. Na produkty Vám radi vyhotovíme individuálnu kalkuláciu, ceny sú závislé vždy od množstva.

Prezentovať katalóg

Adler značkový reklamný textil 2018

Široká ponuka kvalitného značkového textilu Adler, kde nájdete tričká, polokošele, košele, mikiny, vesty a mnoho ďalších textilných produktov, na ktoré si samozrejme môžete natlačiť svoje logo. Vyžiadajte si svoju cenu a nechajte si naceniť aj potlač u nás !

Prezentovať katalóg

Reklamné perá Millenium 2018

Hľadáte kvalitné, pekné a cenovo dostupné reklamné kovové perá? Práve v tomto katalógu sa nachádza široká ponuka takýchto pier, v rôznych farbách, kde si pri niektorých môžete vybrať z 22 druhov farieb! Na všetky tieto perá aplikujeme  gravír za bezkonkurenčné ceny od výrobcov. Grafiku Vám spravíme pri objednaní zdarma. Dodacia doba s gravírom je 7- 10 pracovných dní v závislosti od množstva. Bez gravíru kratšia. Ceny poskytujeme na vyžiadanie. Minimálny odber 500ks pier, je možný mix farieb

Prezentovať katalóg

COLORISSIMO 2018

Katalóg zameraný na kvalitné reklamné produkty značky Colorissimo, ktorá sa vyznačuje zaujímavým jedinečným dizajnom, v rôznych pestrých farbách. Pokiaľ hľadáte skutočne niečo výnimočné, hodnotné, niečo, za čo sa nebudete musieť hanbiť, tak Vám odporúčame hľadať práve tu. Odporúčame do pozornosti rôzne darčekové sady luxusných pier so zlatom, striebrom. Alebo kožené peňaženky, tašky, kufre. Za pozornosť určite stoja termosky, termohrnčeky, fľaše na pitie a celá rada outdoorových reklamných predmetov od multifunkčných nožov, náradia, až po sofshellové bundy. Na všetky samozrejem viem aplikovať Vaše logo. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

MCollection 2018 - Reklamné predmety

Oblúbený katalóg reklamných predmetov s atraktívnymi darčekmi, ktoré nesklamú nie menej atraktívnou cenou a krátkymi dodacími termínami. V katalógu nájdete originálne značkové FERRAGHINI, MARK TWAIN, ale aj neznačkové reklamné predmety, reklamné keramické hrnčeky, usb kľúče na ktoré si môžete natlačiť logo. Vyberte si a nechajte si naceniť svoje darčeky za skvelé ceny.

Prezentovať katalóg

MCollection VIP reklamné darčeky 2018

Nazrite medzi znacky Aladdin, Stanley, Wenger, Victorinox, Silicon Power a presvedcte sa o tom, ze reklamny produkt moze byt skutocne kvalitny. Na vsetky Vam vieme elegantym sposobom aplikovat logo, aby vynikla originalita, znacka a tiez Vasa reklama.

Vyziadajte si cenovu ponuku, ceny uvedene v katalogu su bez DPH, tlace. Ceny Vam radi vypocitame na mieru

Prezentovať katalóg

Cool 2018 - reklamné predmety

Najoblúbenejší reklamný katalóg medzi klientmi, ktorého charakterizujú nie len atraktívne ceny, ale aj perfektné a bezkonkurenčné reklamné produkty. Nájdete tu značky ANDRE PHILIPPE, ANTONIO MIRO, ALEXLUCA. Dodacie termíny bez tlače sú do 4 pracovných dní, odo dňa objednania. S potlačou približne do 7-10 dní. Vyžiadajte si svoju cenovú ponuku na vybrané produkty.

Prezentovať katalóg

3D Gifts reklamné predmety 2018

reklamné predmety rôznych značiek aj neznačiek, ako sú Parker perá, Waterman a ostatné nájdete aj v tomto katalógu. Veľký výber rôznych reklamných predmetov Vám zaručí pohodlné listovanie v tomto zaujímavom katalógu. Ceny sú orientačné bez tlače, bez DPH a bez dopravy mimo BA. Vyžiadajte si kalkuláciu

Prezentovať katalóg

Reklamné predmety Excursion 2018

Kompletná ponuka zaujímavých reklamných predmetov za výhodné ceny. Nájdete tu ponuku kalendárov, diárov pre rok 2015, vianočné reklamné darčeky, novinky a tiež výpredajové položky, ktoré sú zlacnené. Prelistujte si náš webový prehliadač s týmito reklamnými darčekmi a určite nebudete lutovať. V ponuke sú uvedené aj skladové zásoby, ceny a všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete vedieť. Na všetky tieto produkty Vám samozrejme natlačíme Vaše logo. Pre vyššie počty si vyžiadajte individuálnu kalkuláciu.

Prezentovať katalóg

Promotion Tops 2018 - Reklamné predmety

Každý, kto prelistuje tento katalóg, sa bude chcieť znova vrátiť. Nájdete tu množstvo reklamných predmetov, ktoré sú niečím zaujímavé, odlišné. Nie len kvalita, ale aj super cena Vás dokážu rýchlo presvedčiť, prečo by ste si mali vybrať práve z neho. Ceny sa kalkulujú individuálne podľa počtu, potlače.

Prezentovať katalóg

USB STOCK - Reklamné usb kľúče 2018

Reklamné usb kľúče patria medzi obľúbený a najviac objednávaný reklamný predmet, ktorý má okrem svojej reklamnej hodnoty aj praktické využitie. Prelistujte si náš katalóg, v ktorom nájdete usb kľúče, power banky ktoré sú bežne dostupné skladom už od počtu 10-30ks aj s Vaším logom. Dodacia doba sa pri skladových zásobách pohybuje od 4dní bez loga a cca. 7-10 dní s logom. Informujte sa o cene a dostupnosti na vybraný usb kľúč

Prezentovať katalóg

Reklamné usb kľúče 2018

Veľký výber reklamných usb kľúčov rôzneho druhu, s možnosťou potlače, či gravírovania loga. Gravír je na kovové a drevené usb kľúče grátis na jednu stranu! Potlač a iné aplikácie loga sú spoplatnené, podľa aktuálného cenníka. Ceny na usb kľúče Vám radi obratom vypočítame na požiadanie, kedže podliehajú dosť pravidelnej zmene. Ceny sú závislé od počtu, od kapacity a potlače. Ponúkame usb kľúče, ktoré sú skladom a nájdete ich pod Pendrive Stock, dodacia doba je do týždňa aj s aplikáciou loga. Ostatné sú na objednávku a dodanie je cca. 3 týždne. Veríme, že Vás naša ponuka zaujme.

Prezentovať katalóg

Yourchoice 2018 katalóg reklamných predmetov na mieru

Radi by ste si nechali vyrobiť na mieru tašky, batohy, vaky, čiapky, šiltovky, zápisníky, usb kľúče, dáždniky, power banky a mnoho ďalších produktov? Skúste sa pozrieť čo ponúka tento zaujímavý katalóg, ktorý Vás určite inšpiruje svojou pestrou ponukou týchto produktov. Každý produkt má svoje minimálne objednávkové počty, ktoré je potrebné dodržať, ale v súčasnej dobe už nie je problém ani pri tých nižších počtoch. Nechajte sa zlákať a naceniť si produkt, ktorý Vás zaujíma

Prezentovať katalóg

More than Gifts 2018 - reklamné a darčekové predmety

Reklamné predmety od výrobcu za výborné ceny, ktoré nesklamú svojim originálnym dizajnom. Krátke dodacie termíny a kvalita sú zárokou istoty, ktoré Vám spravia dobrú reklamu za rozumnú cenu. Vyžiadajte si svoju cenu na vybrané produkty už teraz!

Prezentovať katalóg

Textile World 2018 - reklamný textil

Najlepší katalóg s textilom, ktorý obsahuje reklamný textil skoro všetkých značiek v rámci EU. Nájdete tu značky FRUIT OF THE LOOM, BC, STEDMAN, JAMES NICHOLSON, KARIBAN, HALFAR, FARE, PREMIER, MYRTLE BEACH, SOLS....a mnohé ďalšie.  Ak chcete kvalitné, rýchlo dostupné a cenovo prijateľné tričká, polokošele, košele, blúzky, šiltovky, čiapky, šatky, mikiny, vesty, bundy atd. Tak ste tu správne. Novinkou sú doplnené značkové pracovné a firemné rovnošaty, oblečenie v širokej farebnej škále. Ceny kalkulujeme vždy podľa počtu kusov, kde sa cena výrazne líši. Textil Vám samozrejme radi potlačíme a poradíme, ktorý je pre Vás najlepší!

Prezentovať katalóg