Unique gifts Season ECO 2023 technologické darčeky

Technologické darčeky v ekologickom udržateľnom štýle pre ochranu životného prostredia. Nájdete tu rôzne druhy zaujímavých usb kľúčov, power banky, nabíjačky, USB káble, slúchatka, reproduktory a darčekové sady. Všade ssú uvedené minimálne počty, ktoré je treba dodržať. Ceny sú na vyžiadanie. 

Prezentovať katalóg

Be Creative reklamné predmety na mieru 2023

nechajte si vyrobiť reklamné predmety na mieru, vo vlastnom dizajne. Ponúkame Vám túto možnosť už od malého počtu kusov, ktorý je uvedený pri každom produkte aj s orientačnou cenou, bez dopravy a grafických prác. Ponuka zaujímavých reklamných darčekov, ktorými môžete zaujať naozaj kohokoľvek a vymyslieť si vlastný dizajn. Cenovú ponuku zašleme na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

COOL Green EKO reklamné predmety 2023

Reklamné predmety v tomto katalógu poskytujú alternatívu na darčeky v zelenšom a ekologickom štýle. Sú úplne, alebo čiastočne vyrobené z prírodných, udržateľných alebo recyklovaných materiálov. Prelistujte si ho skúste aj Vy robiť ekologickejšiu reklamu so svojím logom. Ceny sú bez DPH, bez tlače a dopravy. Je potrebná individuálna kalkulácia, ktorú Vám radi pripravíme

Prezentovať katalóg

Falk reklamný textil 2024

Reklamný textil rôznych značiek od BC, Fruit of The Loom,  Beechfield, Bella, Flexfit, Gildan, Karlowsky, Korntex, Mantis, Result, Russel, SG, Spiro, Stedman, Stormtech, Tee Jays, a mnohé ďalšie. Nájdete tu pracovné/ firemné  oblečenie, klasické tričká, polokošele, mikiny, vesty, bundy, fleesové, detské oblečenie, čiapky, tašky, uteráky, spodnú bielizeň, nohavice a iné. Na všetky Vám vieme potlačiť, alebo vyšiť logo. Ceny na vyžiadanie podľa počtu kusov a potlače.

Prezentovať katalóg

Cool 2024 - reklamné predmety

Najoblúbenejší reklamný katalóg medzi klientmi, ktorého charakterizujú nie len atraktívne ceny, ale aj perfektné a bezkonkurenčné reklamné produkty. Nájdete tu značky ANDRE PHILIPPE, ANTONIO MIRO, ALEXLUCA. Dodacie termíny bez tlače sú do 3-4 pracovných dní, odo dňa objednania. S potlačou približne do 7-10 dní. Vyžiadajte si svoju cenovú ponuku na vybrané produkty.

Prezentovať katalóg

COLORISSIMO 2024

Katalóg zameraný na kvalitné reklamné produkty značky Colorissimo, ktorá sa vyznačuje zaujímavým jedinečným dizajnom, v rôznych pestrých farbách. Pokiaľ hľadáte skutočne niečo výnimočné, hodnotné, niečo, za čo sa nebudete musieť hanbiť, tak Vám odporúčame hľadať práve tu. Odporúčame do pozornosti rôzne darčekové sady luxusných pier so zlatom, striebrom. Alebo kožené peňaženky, tašky, kufre. Za pozornosť určite stoja termosky, termohrnčeky, fľaše na pitie a celá rada outdoorových reklamných predmetov od multifunkčných nožov, náradia, až po sofshellové bundy. Na všetky samozrejem viem aplikovať Vaše logo. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

Frotery reklamné uteráky 2024

Kvalitné reklamné froté uteráky, osušky a župany pre deti aj dospelých, za skvelé ceny s vlastným logom. Nájdete tu rôzne druhy uterákov v rôznych rozmerov, gramážach, od tých jednoduchých až po luxusnejšie. Na všetky vieme aplikovať Vaše logo potlačou, vyšitím, vtkaním, alebo inou vhodnou metódou. Darček Vám radi zabalíme, alebo zlisujeme do požadovanej formy. Ceny na vyžiadanie 

Prezentovať katalóg

EASY 2024 reklamné predmety

Motivačné reklamné predmety skutočne pre každého, kto pozerá aj na cenu, aj na kvalitu a na dizajn. Nahliadnite do tohto katalógu a pozrite sa na zaujímavú ponuku rôznych reklamných predmetov, na ktoré si môžete natlačiť svoje logo. Ceny na vyžiadanie 

Prezentovať katalóg

Hiidea Catalogue 2024 - reklamné predmety

Zaujímavá ponuka reklamných predmetov za výhodné ceny s množstvom reklamných darčekov, ktoré sa sami núkajú svojím lákavým dizajnom a farbami. V tomto katalógu nájdete novinky z korku, ako korkové peňaženky, korkové obaly na dokumenty a množstvo iných reklamných produktov z tohto eko materiálu. Nepochybne sa oplatí pozrieť aj bambusové reklamné darčeky, ktoré patria medzi hit sezóny. Dodacia doba je závislá od skladových zásob, ktoré sú uvedené v tomto katalógu on-line, štandardne je to však 5 dní bez tlače a s tlačou 7-10 dní v závislosti od množstva. Na produkty Vám radi vyhotovíme individuálnu kalkuláciu, ceny sú závislé vždy od množstva.

Prezentovať katalóg

Impression 2024 reklamné predmety

Originálne značky na perá ako Rotring, Parker, Stilolinea, Waterman, Charles Dickens z ktorých si môžete vybrať kvalitný produkt s aplikáciou loga. Alebo ak hľadáte niečo pre majstrov, tak určité poteší nemecká značka Stabila, alebo kvalitné náradie Victorinox.  Ale klasické reklamné predmety vyrobené aj z ekologických materiálov v zhode s EU s vlastnou tlačou loga. Na všetky Vám radi natlačíme logo, vyžiadajte si svoju cenovú ponuku !

Prezentovať katalóg

OUR NATURE 2024 ekologické reklamné predmety

Výber ekologických reklamných predmetov na každú časť dňa s ohľadom na životné prostredie. Na všetky predmety vieme potlačiť Vaše logo, ceny sú v ponuke orientačné a sú na vyžiadanie podľa počtu kusov a potlače. 

Prezentovať katalóg

Malfini značkový reklamný textil 2024

Široká ponuka kvalitného značkového textilu Malfini, kde nájdete tričká, polokošele, košele, mikiny, vesty a mnoho ďalších textilných produktov, na ktoré si samozrejme môžete natlačiť svoje logo. V ponuke je aj pracovné reklamné oblečenie a obuv.  Vyžiadajte si svoju cenu a nechajte si naceniť aj potlač u nás !

Prezentovať katalóg

Mcollection 2024 - Reklamné predmety

Oblúbený katalóg reklamných ekologických predmetov s atraktívnymi darčekmi, ktoré nesklamú nie menej atraktívnou cenou a krátkymi dodacími termínami. V katalógu nájdete originálne značkové FERRAGHINI, MARK TWAIN, ALADDIN, STANLEY, WENGER, SILICON POWER, VICTORINOX ale aj neznačkové reklamné predmety, reklamné keramické hrnčeky, usb kľúče na ktoré si môžete natlačiť logo. Vyberte si a nechajte si naceniť svoje darčeky za skvelé ceny.

Prezentovať katalóg

More than Gifts 2024 - reklamné a darčekové predmety

Reklamné predmety od výrobcu za výborné ceny, ktoré nesklamú svojim originálnym dizajnom. Krátke dodacie termíny a kvalita sú zárokou istoty, ktoré Vám spravia dobrú reklamu za rozumnú cenu. Vyžiadajte si svoju cenu na vybrané produkty už teraz!

Prezentovať katalóg

Promotion Tops 2024 - Reklamné predmety

Každý, kto prelistuje tento katalóg, sa bude chcieť znova vrátiť. Nájdete tu množstvo reklamných predmetov, ktoré sú niečím zaujímavé, odlišné. Vyskúšajte značky Topico ( premiová značka na predmety), Calla oblečenie, Creado exkluzívne dáždniky, Finesse exkluzívna wellnes kozmetika, fitnes predmety, Nordic Plains exkluzívne batohy a tašky , Check.In kvalitné kufre.     Nie len kvalita, ale aj super cena Vás dokážu rýchlo presvedčiť, prečo by ste si mali vybrať práve z neho. Ceny sa kalkulujú individuálne podľa počtu, potlače.

Prezentovať katalóg

PF Concepts 2024 reklamné predmety

Široký výber reklamných predmetov vyrobených z ekologických materiálov, aj tradičných a značkových predmetov ako sú Parker, Waterman, textil Roly, Elevate. Cenu Vám radi vypočítame podľa počtu a potlače loga. 

Prezentovať katalóg

Primo kvalitné reklamné predmety 2024

Ak hľadáte kvalitné, pekné reklamné predmety za rozumnú cenu, tak toto je správna voľba katalógu na pozretie. Nie je tu veľa produktov, ale stoja za to....perá, hrnčeky, fľaše na pitie, batohy, náradie. Všetko pekne zabalené, uhladený a elegantný dizajn Vás dokážu presvedčiť. Poraďte sa s nami ohľadom aplikácie loga vyžiadajte si cenu. 

Prezentovať katalóg

Pen master 2024 reklamné perá

Ponuka kvalitných a netradičných pier v širokej ponuke od plastových, kovových až po sady pier a zaujímavé kancelárske darčekové sady. Na všetky perá vieme aplikovať potlač Vášho loga. Ceny sú uvedené orientačne, bez potlače a dodania. Cenová ponuka je na vyžiadanie.

Prezentovať katalóg

PROJOB 2022 pracovné kvalitné oblečenie

značkové kvalitné pracovné oblečenie od švédskych výrobcov, zabezpečuje istotu, že ľudia budú oblečení tak, aby boli chránení a oblečenie bolo pre nich ako druhá koža. V ponuke nájdete rôzne certifikované reflexné pracovné odevy ako vesty, trická, mikiny, bundy, monterky, overaly. Pracovné oblečenie pre prácu v neľahkom pracovnom prostredí, ktoré si vyžaduje zvýšené potenie zabezpečí funkčné oblečenie, ako funkčné bundy, tričká, spodné prádlo, mikiny. Oblečenie pre logistické a dopravné spoločnosti, pre maliarov a natieračov. Ceny na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

Reklamné usb kľúče, power banky C 2023

Široká ponuka roznych druhov skladových usb kľúčov, hard diskov, power bánk. K dispozícii aj dovozové usb kľúče vyrobené na mieru, alebo ak ste nenašli ten svoj, skúste sa nás opýtať a nechajte si ho naceniť. Ceny sú na vyžiadanie, ak sú usb a power banky skladom, dodacia doba je cca 10-12 pracovných dni, ak je to dovoz zo zahraničia, tak je dodacia doba cca 25-35 dní. K dispozícii rôzne materiály, aj ekologické. 

Prezentovať katalóg

Reklamné plyšové hračky a iné hračky 2024

Najširší výber reklamných plyšových hračiek, aké si len viete predstaviť! Prezrite si náš originálny katalóg a vyberte si svojho plyšáka s vlastným logom. Zaujímavým produktom sú vankúše z čerešňovou kôstkou, ktoré sa dajú orhriať a priložiť na telo. Alebo dekoračné násadky na pero, ceruzku v rôznych tvaroch, známe žlté gumené kačice v rôznych kostýmoch, antistresové produkty.

Prezentovať katalóg

Reklamné sladkosti CH 2023

Ak hladáte naozaj netradičné, pekné a zaujímavé reklamné sladkosti, oplatí sa pozrieť tento katalóg. Rozne druhy cukríkov, lízatiek, čokolád, praliniek, žuvačiek,Marshmallow, sezónne sladkosti na Vianoce, Valentína, či Veľkú noc. Zabalené do krásnych obalov, ktoré lákajú ochutnať. Výroba je v EU a dodacia doba orientačne 4-5 tyždňov. Je možná potlač vlastného loga, ale aj dodať štandardný motív bez loga. Ceny Vám radi vypočítame podľa požiadavky. 

Prezentovať katalóg

Reklamná kozmetika 2024

Kvalitná reklamná kozmetika vyrobená v EU z certifikovaných ingrediencií, kde si môžete aplikovať svoje logo. V ponuke sú rozne kapacity od malých sáčkov, po vačšie plastové tuby.  Nájdete tu  krémy na ruky, sprchové gély, šampóny, krémy na opalovanie, balzámy po opalovaní, telové krémy, gule do kúpela, balzam na pery, dezinfekcie na ruky, mydlo na ruky, soľ do kúpela, pasta na znečistené ruky  a najnovšie pribudli multivitamíny a bublifuk pre deti v sáčku. To síce nepatrí ku kozmetike, ale je to perfektný reklamný produkt. Nechajte si naceniť ponuku na požadovaný počet s vlastným logom! Dodanie je orientačne 20 pracovných dní na vybrané produkty. 

Prezentovať katalóg

Reklamné sladkosti Sweet seller 2024

Reklamné sladkosti vyrobené s Vašim logom priamo od výrobcov z kvalitných surovín, vždy čerstvé. V ponuke nájdete lízatka, čokolády, cukríky, bonboniery, pralinky, oriešky, sušené ovocie, žuvačky, sušienky, keksíky, fit produkty, ekologické produkty, vegánske, bez cukru alebo s umelým sladidlom. Ekologické balenie, alebo klasické balenie. Máte na výber z obrovského množstva. Aj sezónne sladkosti ako veľkonočné, vianočné, valentínske, či na Halloween sú súčasťou ponuky. Ceny posielame na vyžiadanie, dodacia doba je orientačne tých 12-14 pracovných dní.

Prezentovať katalóg

Reklamné sladkosti Sweets EZ 2023

Oku lahodiace reklamné sladkosti, ktoré aj rovnako dobre chutia s vlastnou tlačou loga. Môžete si vybrať od cukríkov rôzneho druhu, lízatiek, 3D lízatiek vo vlastnom tvare, rôznych čokolád, praliniek, bonbonier, želatínových cukríkov , Marshmallow, slané pochutiny, perníčky, a mnoho ďalších. Dodacia doba je orientačne 4-5 týždňov. Vyžiadajte si cenu na konkrétny produkt.

Prezentovať katalóg

Royal Design 2024 reklamné predmety

ďalší zaujímavý katalóg s reklamnými predmetmi od základných pier, ceruziek, kancelárskych produktov, niečo z domácnosti, pre deti, outdoorové a športové darčeky, náradie, dáždniky a rôzne tašky. Aj tu nájdete ekologické reklamné darčeky, ktoré sú čoraz viac trendom. Prelistujte si, vyberte si a my Vám ich radi naceníme.

Prezentovať katalóg

Reklamné power banky a nabíjačky

Reklamné power banky a nabíjačky na telefón s vlastnou potlačou v rôznych pekných dizajnoch a farbách vo vysokej kvalite. Na výber aj s darčekovým balením. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

Reklamné odznaky, menovky

Katalóg v ktorom si môžete vybrať menovku s vlastným logom, vo vlastnom tvare, so zapínaním na magnet, alebo klasickú zicherku. Rovnako nájdete v ponuke výrobu odznakov vo vlastnom tvare zo živice, z plastu alebo v štandardnom tvare z kovu. Kvalitné prevedenie, možnosť inviduálneho balenia. Ceny na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

Reklamné hrnčeky, poháre, šálky 2020

Vyberte si zo širokej ponuky reklamných hrnčekov, pohárov, šáliek alebo setov, na ktoré si môžete aplikovať svoje logo. Na konci katalógu nájdete najrôznejšie techniky aplikácie loga, z ktorých si môžete vybrať, alebo si ich pozrieť akým spôsobom sú prevedené. Produkty sú vyššej kvality, čomu zodpovedá aj ich cena. Ide o dizajnovo zaujímavé kúsky, ktoré nenájdete v bežne dostupnom portfóliu. Ceny sú na vyžiadanie, pre nacenenie je potrebné zaslať logo a počet kusov.

Prezentovať katalóg

Reklamné antistresové predmety 2020

Najširší výber reklamných antistresových predmetov rôzneho druhu, aké si len viete predstaviť. Sú tu zastúpené skutočne skoro všetky povolania, ovocie, potraviny, elektronika, domácnosť, finančný sektor, zvieratá, atd...Je možná aj výroba vlastného anistresového produktu na mieru od určitého počtu kusov. Nemenej zaujímavé sú aj ďalšie reklamné predmety z tohto katalógu, ako LED náramky na ruku, pokladničky, cestovné adaptéry, kancelárske darčeky na stôl, okuliare, držiaky na telefón atd..Na všetky sa tlačí Vaše logo. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

Reklamné perá a doplnky ICO 2024

Európsky výrobca reklamných pier od plastových, kovových, ekologických, až po perá s vlastným klipom. Na výber sú aj zvýrazňovače v rôznych pekných farbách a doplnky na stôl ako stojan na pera, perá na strune, či zošivačky a iné doplnky. Na všetky vieme natlačiť Vaše logo. Ceny na vyžiadanie. 

Prezentovať katalóg

Reklamné perá Millenium 2022

Hľadáte kvalitné, pekné a cenovo dostupné reklamné kovové perá? Práve v tomto katalógu sa nachádza široká ponuka takýchto pier, v rôznych farbách, kde si pri niektorých môžete vybrať z 22 druhov farieb! Na všetky tieto perá aplikujeme  gravír za bezkonkurenčné ceny od výrobcov. Grafiku Vám spravíme pri objednaní zdarma. Dodacia doba s gravírom je 7- 10 pracovných dní v závislosti od množstva. Bez gravíru kratšia. Ceny poskytujeme na vyžiadanie. Minimálny odber 500ks pier, je možný mix farieb

Prezentovať katalóg

Reklamné perá Vivapens 2022

plastové, ekologické a aj kovové reklamné perá v kvalitnom prevedení s vlastnou potlačou, či gravírom, môžete mať za zaujímavé ceny. Perá majú niekoľko farebných odtieňov a potešia aj náročnejších klientov. Spýtajte sa na cenu aj s Vašim logom !

Prezentovať katalóg

Sweet JNG 2024 - reklamné sladkosti

Veľký výber sladkostí rôzneho druhu, vhodné na reklamnú potlač s vlastným logom. Pokiaľ chcete zaujať niečím príjemným na jazyk, môžete vyskúšať cukríky, lízatká vyrobené s vitamínmi, z hroznového cukru, zo Stevie, vegánske cukríky a samozrejme máte na výber rôzne príchute a farby. Okem nich nájdete široký výber želatínových cukríkov rôznych tvarov, farieb a príchutí. Značkové sladkosti ako sú Corny, Ferrero, Mentos, Lindt, Trolli, Lorenz a mnohé ďalšie. Lentilky, čokolády, pralinky, žuvačky zaujímavo a pekne balené. Sezónné sladkosti na Veľkú noc, Valentína, Vianoce. Sladkosti vyrobené z ekologických obalov. V katalógu sú minimálne odberné počty, ktoré je treba dodržať. Ceny Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Prezentovať katalóg

Sladká reklama 2022

Široký výber reklamných sladkostí ako sú cukríky, gumené cukríky, žuvačky, čokolády či už štandardné, alebo vegánske, alebo produkty s náhradnými sladidlami, či bez cukru. Nájdete tu značky ako Manner, Kinder, Tic Tac, Ferrero Rocher, Raffallo, Mon Cheri, Lindt, Oreo, Merci, Mentos a mnohé ďalšie. Vybrať si viete aj sezónne produkty na Vianoce, Veľkú noc, Valentína, Hallowen. Na všetky produkty natlačíme Vaše logo. Ceny sú na vyžiadanie podľa počtu a potlače. Orientačná dodacia doba je podľa druhu produktu cca. 15-25 dní. Neváhajte nás kontaktovať

Prezentovať katalóg

Stanley Stella reklamné oblečenie 2023

Nová značka oblečenia, ktorá reprezentuje udržateľné produkty vyrobené z organických a recyklovaných materiálov. Móda vhodná pre každého, od tričiek, polokošiel, mikín, búnd, čiapok, teplákových súprav. Aj oversize oblečenie.  Rýchle a spoľahlivé dodanie, ceny na vyžiadanie. Potlač s vlastným logom je samozrejmosťou

Prezentovať katalóg

STOCK 2024 najväčší katalóg s reklamnými predmetmi

Nahliadnite do stránok tohto nekonečného katalógu, ktorý môže skutočne povedať, že patrí medzi najväčšie na svete svojou ponukou a aj počtom listov. Široká ponuka najrôznejších druhov reklamných predmetov, ktorá zaujme hneď na prvý pohľad. Ceny s tlačou a bez tlače Vám radi poskytneme na vyžiadanie. Dodacia doba je cca. 7-10 pracovných dní, čo sa potlače týka. Bez potlače je to aj menej, záleží od stavu skladu.

Prezentovať katalóg

Textile World 2024 - reklamný textil

Najlepší katalóg s textilom, ktorý obsahuje reklamný textil skoro všetkých značiek v rámci EU. Nájdete tu značky B&C, BELLA, FARE, FRUIT OF THE LOOM, GILDAN, HALFAR, JAMES NICHOLSON, KARIBAN, KARLOWSKY, KIMOOD, KORNTEX, MANTIS, MYRTLE BEACH, PREMIER, PROMODORO, QUADRA, RESULT, RUSELL, SOLS, SPIRO, STEDMAN, TEE JAYS, WESTFORD MILL....a mnohé ďalšie.  Ak chcete kvalitné, rýchlo dostupné a cenovo prijateľné tričká, polokošele, košele, blúzky, šiltovky, čiapky, šatky, mikiny, vesty, bundy, pracovné oblečenie, oblečenie pre deti atd. Tak ste tu správne. Novinkou sú doplnené značkové pracovné a firemné rovnošaty, oblečenie v širokej farebnej škále. Ceny kalkulujeme vždy podľa počtu kusov, kde sa cena výrazne líši. Textil Vám samozrejme radi potlačíme a poradíme, ktorý je pre Vás najlepší!

Prezentovať katalóg

3D Gifts reklamné predmety 2024

reklamné predmety rôznych značiek aj neznačiek, ako sú PARKER perá, WATERMAN, CACHAREL, NINA RICCI, CERRUTI, UNGARO, CHRISTIAN LACROIX a ostatné nájdete aj v tomto katalógu. Veľký výber rôznych reklamných predmetov Vám zaručí pohodlné listovanie v tomto zaujímavom katalógu. Ceny sú orientačné bez tlače, bez DPH a bez dopravy mimo BA. Vyžiadajte si kalkuláciu

Prezentovať katalóg

XD Design 2023 originálne reklamné darčeky

Kvalitné prevedenie produktov v tomto katalógu presvedčí hádam každého, prečo si objednať práve z neho. Nájdete tu produkty, ktoré sú dizajnové a odlišné od tých klasických, čo poznáte a sa vyznačujú vyššou kvalitou. Mnohé firmy, ktoré nehľadajú len hromadne rozdávané darčeky si vyberajú práve tu, pretože vedia, že tieto sa budú určite používať bez obáv. Ceny s tlačou, či bez tlače Vám radi vypočítame. Dodacia doba je orientačne tých 10 pracovných dní s tlačou a 3-5 pracovných dní bez tlače, pokiaľa je tovar skladom.

Prezentovať katalóg

Unique gifts reklamné predmety 2023

Rôzne zaujímavé reklamné darčeky z oblasti elektroniky a doplnkov, ako sú USB kľúče, SSD disky, HDD disky, power banky, nabíjačky, káble na prenos dát, darčekové a cestovné sady, HUBy, počítačové myši, podložky pod myši, kamery, projektory, selfie, reproduktory, slúchatka, chytré hodinky, fitness náramky, doplnky k mobilom a množstvo ďalších vecí, ktoré si môžete pozrieť v tomto netradičnom katalógu. Pri produktoch sú uvedené minimálne odbery a ceny sú na vyžiadanie. Informujte sa u nás!

Prezentovať katalóg

Výroba reklamných tašiek, batohov

Nechajte si vyrobiť vlastnú nákupnú tašku na mieru, podľa našich vzorov v prílohe. Môžete si vybrať z materiálov ako je netkaná textília, RPET materiál z recyklovaných fliaš, polyesterové, bavlnené. Farebnú kombináciu detailov, doplnky necháme na Vás. K dispozícii veľký výber dizajnov, rozmerov. Aj skladacie nákupné tašky, či tašky so širokým dnom. Ceny na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

USB kľúče a hard disky

Výroba kvalitných reklamných USB kľúčov a hard diskov Vašim a logom, v rôznych kapacitách a pekných darčekových baleniach. Prezrite si kompletnú ponuku a vyžiadajte si cenu.

Prezentovať katalóg

USB STOCK - Reklamné usb kľúče a power banky 2024

Reklamné usb kľúče patria medzi obľúbený a najviac objednávaný reklamný predmet, ktorý má okrem svojej reklamnej hodnoty aj praktické využitie. Prelistujte si náš katalóg, v ktorom nájdete usb kľúče, power banky - nabíjačky,  ktoré sú bežne dostupné skladom už od počtu 10-30ks aj s Vaším logom. Dodacia doba sa pri skladových zásobách pohybuje  cca. 10-12 pracovných dní s logom. Informujte sa o cene a dostupnosti na vybraný usb kľúč

Prezentovať katalóg

USB and MORE 2024 výroba usb kľúčov

Výroba usb kľúčov na mieru, prípadne výber dovozových usb kľúčov, PC myší, nabíjačiek, káblov a ostatného elektronického príslušenstva zo zahraničia, kde si môžete dať potlačiť vlastné logo. Tieto produkty majú dlhšiu dodaciu dobu okolo 1-2 mesiacov a je možné ich personalizovať tak, ako potrebujete. Vyžiadajte si cenu!

Prezentovať katalóg

Yourchoice 2024 reklamné predmety na mieru

Radi by ste si nechali vyrobiť na mieru tašky, batohy, vaky, čiapky, šiltovky, zápisníky, usb kľúče, dáždniky, power banky, tričká, športové dresy a mnoho ďalších produktov? Skúste sa pozrieť čo ponúka tento zaujímavý katalóg, ktorý Vás určite inšpiruje svojou pestrou ponukou týchto produktov. Každý produkt má svoje minimálne objednávkové počty, ktoré je potrebné dodržať, ale v súčasnej dobe už nie je problém ani pri tých nižších počtoch. Nechajte sa zlákať a naceniť si produkt, ktorý Vás zaujíma

Prezentovať katalóg