Cool 2019 - reklamné predmety

Najoblúbenejší reklamný katalóg medzi klientmi, ktorého charakterizujú nie len atraktívne ceny, ale aj perfektné a bezkonkurenčné reklamné produkty. Nájdete tu značky ANDRE PHILIPPE, ANTONIO MIRO, ALEXLUCA. Dodacie termíny bez tlače sú do 3-4 pracovných dní, odo dňa objednania. S potlačou približne do 7-10 dní. Vyžiadajte si svoju cenovú ponuku na vybrané produkty.

Prezentovať katalóg

MCollection 2019 - Reklamné predmety

Oblúbený katalóg reklamných predmetov s atraktívnymi darčekmi, ktoré nesklamú nie menej atraktívnou cenou a krátkymi dodacími termínami. V katalógu nájdete originálne značkové FERRAGHINI, MARK TWAIN, ALADDIN, STANLEY, WENGER, SILICON POWER, VICTORINOX ale aj neznačkové reklamné predmety, reklamné keramické hrnčeky, usb kľúče na ktoré si môžete natlačiť logo. Vyberte si a nechajte si naceniť svoje darčeky za skvelé ceny.

Prezentovať katalóg

More than Gifts 2019 - reklamné a darčekové predmety

Reklamné predmety od výrobcu za výborné ceny, ktoré nesklamú svojim originálnym dizajnom. Krátke dodacie termíny a kvalita sú zárokou istoty, ktoré Vám spravia dobrú reklamu za rozumnú cenu. Vyžiadajte si svoju cenu na vybrané produkty už teraz!

Prezentovať katalóg

Hiidea Catalogue 2019 - reklamné predmety

Zaujímavá ponuka reklamných predmetov za výhodné ceny s množstvom reklamných darčekov, ktoré sa sami núkajú svojím lákavým dizajnom a farbami. V tomto katalógu nájdete novinky z korku, ako korkové peňaženky, korkové obaly na dokumenty a množstvo iných reklamných produktov z tohto eko materiálu. Nepochybne sa oplatí pozrieť aj bambusové reklamné darčeky, ktoré patria medzi hit sezóny. Dodacia doba je závislá od skladových zásob, ktoré sú uvedené v tomto katalógu on-line, štandardne je to však 5 dní bez tlače a s tlačou 7-10 dní v závislosti od množstva. Na produkty Vám radi vyhotovíme individuálnu kalkuláciu, ceny sú závislé vždy od množstva.

Prezentovať katalóg

Promotion Tops 2019 - Reklamné predmety

Každý, kto prelistuje tento katalóg, sa bude chcieť znova vrátiť. Nájdete tu množstvo reklamných predmetov, ktoré sú niečím zaujímavé, odlišné. Nie len kvalita, ale aj super cena Vás dokážu rýchlo presvedčiť, prečo by ste si mali vybrať práve z neho. Ceny sa kalkulujú individuálne podľa počtu, potlače.

Prezentovať katalóg

Excursion 2019 Reklamné predmety

Kompletná ponuka zaujímavých reklamných predmetov za výhodné ceny. Nájdete tu ponuku kalendárov, diárov, vianočné reklamné darčeky, novinky a tiež výpredajové položky, ktoré sú zlacnené. Nechýbajú ani značky SANTINI, BEAVER. Prelistujte si náš webový prehliadač s týmito reklamnými darčekmi a určite nebudete lutovať. V ponuke sú uvedené aj skladové zásoby, ceny bez tlače a všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete vedieť. Na všetky tieto produkty Vám samozrejme natlačíme Vaše logo. Pre vyššie počty si vyžiadajte individuálnu kalkuláciu.

Prezentovať katalóg

3D Gifts reklamné predmety 2019

reklamné predmety rôznych značiek aj neznačiek, ako sú PARKER perá, WATERMAN, CACHAREL, NINA RICCI, CERRUTI, UNGARO, CHRISTIAN LACROIX a ostatné nájdete aj v tomto katalógu. Veľký výber rôznych reklamných predmetov Vám zaručí pohodlné listovanie v tomto zaujímavom katalógu. Ceny sú orientačné bez tlače, bez DPH a bez dopravy mimo BA. Vyžiadajte si kalkuláciu

Prezentovať katalóg

Reklamné perá Millenium 2018

Hľadáte kvalitné, pekné a cenovo dostupné reklamné kovové perá? Práve v tomto katalógu sa nachádza široká ponuka takýchto pier, v rôznych farbách, kde si pri niektorých môžete vybrať z 22 druhov farieb! Na všetky tieto perá aplikujeme  gravír za bezkonkurenčné ceny od výrobcov. Grafiku Vám spravíme pri objednaní zdarma. Dodacia doba s gravírom je 7- 10 pracovných dní v závislosti od množstva. Bez gravíru kratšia. Ceny poskytujeme na vyžiadanie. Minimálny odber 500ks pier, je možný mix farieb

Prezentovať katalóg

COLORISSIMO 2019

Katalóg zameraný na kvalitné reklamné produkty značky Colorissimo, ktorá sa vyznačuje zaujímavým jedinečným dizajnom, v rôznych pestrých farbách. Pokiaľ hľadáte skutočne niečo výnimočné, hodnotné, niečo, za čo sa nebudete musieť hanbiť, tak Vám odporúčame hľadať práve tu. Odporúčame do pozornosti rôzne darčekové sady luxusných pier so zlatom, striebrom. Alebo kožené peňaženky, tašky, kufre. Za pozornosť určite stoja termosky, termohrnčeky, fľaše na pitie a celá rada outdoorových reklamných predmetov od multifunkčných nožov, náradia, až po sofshellové bundy. Na všetky samozrejem viem aplikovať Vaše logo. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

USB STOCK - Reklamné usb kľúče a power banky 2019

Reklamné usb kľúče patria medzi obľúbený a najviac objednávaný reklamný predmet, ktorý má okrem svojej reklamnej hodnoty aj praktické využitie. Prelistujte si náš katalóg, v ktorom nájdete usb kľúče, power banky ktoré sú bežne dostupné skladom už od počtu 10-30ks aj s Vaším logom. Dodacia doba sa pri skladových zásobách pohybuje od 4dní bez loga a cca. 7-10 dní s logom. Informujte sa o cene a dostupnosti na vybraný usb kľúč

Prezentovať katalóg

Reklamné usb kľúče a power banky 2019

Veľký výber reklamných usb kľúčov rôzneho druhu, s možnosťou potlače, či gravírovania loga. Gravír je na kovové a drevené usb kľúče grátis na jednu stranu! Potlač a iné aplikácie loga sú spoplatnené, podľa aktuálného cenníka. Ceny na usb kľúče Vám radi obratom vypočítame na požiadanie, kedže podliehajú dosť pravidelnej zmene. Ceny sú závislé od počtu, od kapacity a potlače. Ponúkame usb kľúče, ktoré sú skladom a nájdete ich pod Pendrive Stock, dodacia doba je do týždňa aj s aplikáciou loga. Ostatné sú na objednávku a dodanie je cca. 3-4 týždne. Veríme, že Vás naša ponuka zaujme.

Prezentovať katalóg

Adler značkový reklamný textil 2019

Široká ponuka kvalitného značkového textilu Adler, kde nájdete tričká, polokošele, košele, mikiny, vesty a mnoho ďalších textilných produktov, na ktoré si samozrejme môžete natlačiť svoje logo. Vyžiadajte si svoju cenu a nechajte si naceniť aj potlač u nás !

Prezentovať katalóg

Textile World 2019 - reklamný textil

Najlepší katalóg s textilom, ktorý obsahuje reklamný textil skoro všetkých značiek v rámci EU. Nájdete tu značky B&C, BELLA, FARE, FRUIT OF THE LOOM, GILDAN, HALFAR, JAMES NICHOLSON, KARIBAN, KARLOWSKY, KIMOOD, KORNTEX, MANTIS, MYRTLE BEACH, PREMIER, PROMODORO, QUADRA, RESULT, RUSELL, SOLS, SPIRO, STEDMAN, TEE JAYS, WESTFORD MILL....a mnohé ďalšie.  Ak chcete kvalitné, rýchlo dostupné a cenovo prijateľné tričká, polokošele, košele, blúzky, šiltovky, čiapky, šatky, mikiny, vesty, bundy, pracovné oblečenie, oblečenie pre deti atd. Tak ste tu správne. Novinkou sú doplnené značkové pracovné a firemné rovnošaty, oblečenie v širokej farebnej škále. Ceny kalkulujeme vždy podľa počtu kusov, kde sa cena výrazne líši. Textil Vám samozrejme radi potlačíme a poradíme, ktorý je pre Vás najlepší!

Prezentovať katalóg

Yourchoice 2019 katalóg reklamných predmetov na mieru

Radi by ste si nechali vyrobiť na mieru tašky, batohy, vaky, čiapky, šiltovky, zápisníky, usb kľúče, dáždniky, power banky a mnoho ďalších produktov? Skúste sa pozrieť čo ponúka tento zaujímavý katalóg, ktorý Vás určite inšpiruje svojou pestrou ponukou týchto produktov. Každý produkt má svoje minimálne objednávkové počty, ktoré je potrebné dodržať, ale v súčasnej dobe už nie je problém ani pri tých nižších počtoch. Nechajte sa zlákať a naceniť si produkt, ktorý Vás zaujíma

Prezentovať katalóg