Kalendáre, diáre, novoročenky 2024

Zaujímavá ponuka reklamných kalendárov, diárov a novoročeniek pre rok 2024. Na všetky Vám radi potlačíme Vaše logo. Nájdete tu stolové, nástenné kalendáre rôzneho druhu, aj pracovné verzie, či daňové kalendáre. Vyrobíme Vám dokonca aj kalendár s vlastnými obrázkami, či s vlastnou prednou obálkou. Na diáre sa logo dá raziť, prípadne potlačiť. Strácate sa v tom? Stačí ak nám pošlete email s tým čo potrebujete a my to vyriešime za Vás. Hotovú ponuku pošleme bezplatne do emailu

Prezentovať katalóg

Kalendáre a diáre, notesy 2024 PRESS

Vyberte si aj pre nasledujúcu sezónu 2024  zaujímavé kalendáre a diáre, prípadne poznámkové notesy. Nájdete tu množstvo stolových, nástenných a pracovných kalendárov s možnosťou tlače loga, ako aj kalendáre s možnosťou výroby na mieru. Diáre si rovnako možete vybrať zo štandardnej ponuky, alebo navrhnúť svoj vlastný. Poraďte sa s nami a cenu Vám radi prispôsobíme. Ceny v katalógu sú orientačné pre 1ks, bez DPH, bez tlače a dopravy. 

Prezentovať katalóg

Kalendáre, diáre a novoročenky 3D gifts 2024

Už teraz môžete objednávať najnovšie kalendáre a novoročenky pre rok 2024 z nášho aktuálneho katalógu. Nájdete tu široký výber stolových, nástenných, pracovných kalendárov  a aj výrobu týchto produktov na mieru. Neváhajte nás kontaktovať pre cenu s vlastným logom.

Prezentovať katalóg

Diáre 3D gifts 2024

Výber aktuálnych diárov pre rok 2024, kde nájdete kožené, koženkové, textilné diáre v rôznych atraktívnych dizajnoch a cenách. Na diáre ponúkame možnosť potlače, alebo razby. Je možná aj výroba diárov na mieru s vlastnou obálkou od 200ks, prípadne vložiť extra strany do diárov podľa požiadavky. Všetky informácie a cenovú ponuku Vám radi pripravíme na vyžiadanie. 

Prezentovať katalóg

YES 2023 vianočný katalóg reklamných predmetov

Vianočné reklamné darčeky, z ktorých si môžete vybrať od tradičných vianočných produktov, až po produkty bežnej spotreby, ktoré Vás budú tešiť nie len na Vianoce, ale aj počas celého roka. Na všetky vieme natlačiť Vaše logo. Vyžiadajte si cenu na svoj počet aj s potlačou. Ceny sú uvedené bez DPH, bez loga, bez dopravy mimo Ba.

Prezentovať katalóg

More than Christmas 2023

Výber reklamných predmetov na Vianoce, ktoré potešia oko, či srdcia Vašich obchodných partnerov, zamestnancov. Nájdete tu trendové ale aj klasické produkty, na ktoré si môžete aplikovať svoje logo. Ceny Vám radi poskytneme na vyžiadanie podľa počtu kusov a potlače. Ceny uvedené v katalógu sú bez DPH, bez tlače a dopravy, sú orientačné pre 1ks.

Prezentovať katalóg

Vianočné reklamné predmety Royal Design 2023

Nahliadnite do vianočných darčekov pre firmy, kde nájdete zaujímavé novinky, s ktorými môžete zaujať svojich obchodných partnerov. Od tradičných vianočných premetov, po klasické a praktické darčeky, kde sa dá natlačiť Vaše logo. Ceny sú bez DPH za 1ks, bez tlače a bez dodania k Vám. Pre Vašu cenu nás prosím kontaktujte, radi Vám ju vypočítame.

Prezentovať katalóg

Seasonal News 2023 vianočné darčeky

Zaujímavé vianočné darčekové sady, vytvorené z kvalitných produktov a zabalené v krabici. Okrem nich tu nájdete aj vianočné darčeky značkové, neznačkové a rôzne iné praktické predmety, na ktoré si môžete natlačiť logo. Ceny v ponuke sú bez DPH, bez tlače loga a bez dopravy. Pre Vašu cenu nás prosím kontaktujte.

Prezentovať katalóg

Vianočné darčekové koše a balíčky 2023

Hodnotné a dizajnové darčekové koše plné zaujímavých a chutných produktov. Ideálny darček pre obchodných partnerov na Vianoce. Môžete si vybrať z existujúcich košov v ponuke, alebo si môžete vyskladať vlastný darčekový kôš z produktov. Stačí si vybrať produkty + krabičku k tomu. Logo a venovanie umiestňujeme na komplimentku. Ceny na vyžiadanie 

Prezentovať katalóg

X Master vianočné darčekové sady 2023

Hotové a pripravené vianočné darčekové sady, na ktoré stačí aplikovať logo a môžete ich darovať. Nájdete tu kvalitné produkty od českých a zahraničných výrobcov, ako sú čokolády, pralinky, delikatesy s vínom, s  orieškami, medom, čajom, údeniny, slané a sladké dobroty, darčekové kazety. Ceny sú bez dopravy a bez loga, cenu je potrebné vyžiadať na konkrétny počet kusov. 

Prezentovať katalóg

Unique gifts Season 2023 technologické darčeky

Jedinečné technologické darčeky s možnosťou personalizácie vo vlastnom dizajne, aj na mieru. Nájdete tu rôzne druhy usb kľúčov, SSD diskov, HUBov, power banky, nabíjačky, USB adaptéry, USB káble, sluchátka, reproduktory a mnoho iných zaujímavých predmetov. Ceny sú na vyžiadanie, všade sú uvedené minimálne počty, ktoré je treba dodržať. 

Prezentovať katalóg

Unique gifts Season ECO 2023 technologické darčeky

Technologické darčeky v ekologickom udržateľnom štýle pre ochranu životného prostredia. Nájdete tu rôzne druhy zaujímavých usb kľúčov, power banky, nabíjačky, USB káble, slúchatka, reproduktory a darčekové sady. Všade ssú uvedené minimálne počty, ktoré je treba dodržať. Ceny sú na vyžiadanie. 

Prezentovať katalóg

COOL Green EKO reklamné predmety 2023

Reklamné predmety v tomto katalógu poskytujú alternatívu na darčeky v zelenšom a ekologickom štýle. Sú úplne, alebo čiastočne vyrobené z prírodných, udržateľných alebo recyklovaných materiálov. Prelistujte si ho skúste aj Vy robiť ekologickejšiu reklamu so svojím logom. Ceny sú bez DPH, bez tlače a dopravy. Je potrebná individuálna kalkulácia, ktorú Vám radi pripravíme

Prezentovať katalóg

Falk Ross reklamný textil 2023

Reklamný textil rôznych značiek od BC, Fruit of The Loom,  Beechfield, Bella, Flexfit, Gildan, Karlowsky, Korntex, Mantis, Result, Russel, SG, Spiro, Stedman, Stormtech, Tee Jays, a mnohé ďalšie. Nájdete tu pracovné/ firemné  oblečenie, klasické tričká, polokošele, mikiny, vesty, bundy, fleesové, detské oblečenie, čiapky, tašky, uteráky, spodnú bielizeň, nohavice a iné. Na všetky Vám vieme potlačiť, alebo vyšiť logo. Ceny na vyžiadanie podľa počtu kusov a potlače.

Prezentovať katalóg

Reklamné plyšové hračky a iné hračky 2023

Najširší výber reklamných plyšových hračiek, aké si len viete predstaviť! Prezrite si náš originálny katalóg a vyberte si svojho plyšáka s vlastným logom. Zaujímavým produktom sú vankúše z čerešňovou kôstkou, ktoré sa dajú orhriať a priložiť na telo. Alebo dekoračné násadky na pero, ceruzku v rôznych tvaroch, známe žlté gumené kačice v rôznych kostýmoch, antistresové produkty.

Prezentovať katalóg

Cool 2023 - reklamné predmety

Najoblúbenejší reklamný katalóg medzi klientmi, ktorého charakterizujú nie len atraktívne ceny, ale aj perfektné a bezkonkurenčné reklamné produkty. Nájdete tu značky ANDRE PHILIPPE, ANTONIO MIRO, ALEXLUCA. Dodacie termíny bez tlače sú do 3-4 pracovných dní, odo dňa objednania. S potlačou približne do 7-10 dní. Vyžiadajte si svoju cenovú ponuku na vybrané produkty.

Prezentovať katalóg

Reklamné sladkosti CH 2023

Ak hladáte naozaj netradičné, pekné a zaujímavé reklamné sladkosti, oplatí sa pozrieť tento katalóg. Rozne druhy cukríkov, lízatiek, čokolád, praliniek, žuvačiek,Marshmallow, sezónne sladkosti na Vianoce, Valentína, či Veľkú noc. Zabalené do krásnych obalov, ktoré lákajú ochutnať. Výroba je v EU a dodacia doba orientačne 4-5 tyždňov. Je možná potlač vlastného loga, ale aj dodať štandardný motív bez loga. Ceny Vám radi vypočítame podľa požiadavky. 

Prezentovať katalóg

COLORISSIMO 2023

Katalóg zameraný na kvalitné reklamné produkty značky Colorissimo, ktorá sa vyznačuje zaujímavým jedinečným dizajnom, v rôznych pestrých farbách. Pokiaľ hľadáte skutočne niečo výnimočné, hodnotné, niečo, za čo sa nebudete musieť hanbiť, tak Vám odporúčame hľadať práve tu. Odporúčame do pozornosti rôzne darčekové sady luxusných pier so zlatom, striebrom. Alebo kožené peňaženky, tašky, kufre. Za pozornosť určite stoja termosky, termohrnčeky, fľaše na pitie a celá rada outdoorových reklamných predmetov od multifunkčných nožov, náradia, až po sofshellové bundy. Na všetky samozrejem viem aplikovať Vaše logo. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

Frotery reklamné uteráky 2023

Kvalitné reklamné froté uteráky, osušky a župany pre deti aj dospelých, za skvelé ceny s vlastným logom. Nájdete tu rôzne druhy uterákov v rôznych rozmerov, gramážach, od tých jednoduchých až po luxusnejšie. Na všetky vieme aplikovať Vaše logo potlačou, vyšitím, vtkaním, alebo inou vhodnou metódou. Darček Vám radi zabalíme, alebo zlisujeme do požadovanej formy. Ceny na vyžiadanie 

Prezentovať katalóg

EASY 2024 reklamné predmety

Motivačné reklamné predmety skutočne pre každého, kto pozerá aj na cenu, aj na kvalitu a na dizajn. Nahliadnite do tohto katalógu a pozrite sa na zaujímavú ponuku rôznych reklamných predmetov, na ktoré si môžete natlačiť svoje logo. Ceny na vyžiadanie 

Prezentovať katalóg

Promotion Tops 2023 - Reklamné predmety

Každý, kto prelistuje tento katalóg, sa bude chcieť znova vrátiť. Nájdete tu množstvo reklamných predmetov, ktoré sú niečím zaujímavé, odlišné. Nie len kvalita, ale aj super cena Vás dokážu rýchlo presvedčiť, prečo by ste si mali vybrať práve z neho. Ceny sa kalkulujú individuálne podľa počtu, potlače.

Prezentovať katalóg

Hiidea Catalogue 2023 - reklamné predmety

Zaujímavá ponuka reklamných predmetov za výhodné ceny s množstvom reklamných darčekov, ktoré sa sami núkajú svojím lákavým dizajnom a farbami. V tomto katalógu nájdete novinky z korku, ako korkové peňaženky, korkové obaly na dokumenty a množstvo iných reklamných produktov z tohto eko materiálu. Nepochybne sa oplatí pozrieť aj bambusové reklamné darčeky, ktoré patria medzi hit sezóny. Dodacia doba je závislá od skladových zásob, ktoré sú uvedené v tomto katalógu on-line, štandardne je to však 5 dní bez tlače a s tlačou 7-10 dní v závislosti od množstva. Na produkty Vám radi vyhotovíme individuálnu kalkuláciu, ceny sú závislé vždy od množstva.

Prezentovať katalóg

Look in 2023 - Reklamné predmety

Oblúbený katalóg reklamných predmetov s atraktívnymi darčekmi, ktoré nesklamú nie menej atraktívnou cenou a krátkymi dodacími termínami. V katalógu nájdete originálne značkové FERRAGHINI, MARK TWAIN, ALADDIN, STANLEY, WENGER, SILICON POWER, VICTORINOX ale aj neznačkové reklamné predmety, reklamné keramické hrnčeky, usb kľúče na ktoré si môžete natlačiť logo. Vyberte si a nechajte si naceniť svoje darčeky za skvelé ceny.

Prezentovať katalóg

Be Creative reklamné predmety na mieru 2023

nechajte si vyrobiť reklamné predmety na mieru, vo vlastnom dizajne. Ponúkame Vám túto možnosť už od malého počtu kusov, ktorý je uvedený pri každom produkte aj s orientačnou cenou, bez dopravy a grafických prác. Ponuka zaujímavých reklamných darčekov, ktorými môžete zaujať naozaj kohokoľvek a vymyslieť si vlastný dizajn. Cenovú ponuku zašleme na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

Bundy a fleesové bundy 2020

Kvalitné a značkové bundy a fleesové bundy Harvest, MacOne a Printer, ktoré sú určené nie len na reklamné účely, ale aj bežné nosenie. Pre každého, kto chce mať oblečenie vysokej kvality a ísť v módnych trendoch, tak by sa mal popozerať práve tu. Nájdete tu funkčné bundy, módné budny, spoločenské kabáty, prešívané vesty a bundy, fleesové mikiny a ako doplnok čiapky a šále.

Prezentovať katalóg

ECOLOGIC 2022 ekologické reklamné predmety

výber ekologických reklamných predmetov na každú časť dňa s ohľadom na životné prostredie. Na všetky predmety vieme potlačiť Vaše logo, ceny sú na vyžiadanie podľa počtu kusov a potlače.

Prezentovať katalóg

JAMES HARVEST značkový luxusný textil 2022

JAMES HARVEST značkový textil, pre tých, ktorí by radi prezentovali svoju značku trochu inak a majú radi luxus. Tieto produkty sa vyznačujú svojím jedinečným štýlom, kde nájdete polokošele, tričká, košele, svetre, nohavice, bundy, fleesové bundy, čiapky a tašky. Nájdete tu kompletnú kolekciu

Prezentovať katalóg

Malfini značkový reklamný textil 2023

Široká ponuka kvalitného značkového textilu Malfini, kde nájdete tričká, polokošele, košele, mikiny, vesty a mnoho ďalších textilných produktov, na ktoré si samozrejme môžete natlačiť svoje logo. V ponuke je aj pracovné reklamné oblečenie a obuv.  Vyžiadajte si svoju cenu a nechajte si naceniť aj potlač u nás !

Prezentovať katalóg

More than Gifts 2023 - reklamné a darčekové predmety

Reklamné predmety od výrobcu za výborné ceny, ktoré nesklamú svojim originálnym dizajnom. Krátke dodacie termíny a kvalita sú zárokou istoty, ktoré Vám spravia dobrú reklamu za rozumnú cenu. Vyžiadajte si svoju cenu na vybrané produkty už teraz!

Prezentovať katalóg

Reklamné usb kľúče, power banky C 2023

Široká ponuka roznych druhov skladových usb kľúčov, hard diskov, power bánk. K dispozícii aj dovozové usb kľúče vyrobené na mieru, alebo ak ste nenašli ten svoj, skúste sa nás opýtať a nechajte si ho naceniť. Ceny sú na vyžiadanie, ak sú usb a power banky skladom, dodacia doba je cca 10-12 pracovných dni, ak je to dovoz zo zahraničia, tak je dodacia doba cca 25-35 dní. K dispozícii rôzne materiály, aj ekologické. 

Prezentovať katalóg

Royal Design 2023 reklamné predmety

ďalší zaujímavý katalóg s reklamnými predmetmi od základných pier, ceruziek, kancelárskych produktov, niečo z domácnosti, pre deti, outdoorové a športové darčeky, náradie, dáždniky a rôzne tašky. Aj tu nájdete ekologické reklamné darčeky, ktoré sú čoraz viac trendom. Prelistujte si, vyberte si a my Vám ich radi naceníme.

Prezentovať katalóg

STOCK 2023 najväčší katalóg s reklamnými predmetmi

Nahliadnite do stránok tohto nekonečného katalógu, ktorý môže skutočne povedať, že patrí medzi najväčšie na svete svojou ponukou a aj počtom listov. Široká ponuka najrôznejších druhov reklamných predmetov, ktorá zaujme hneď na prvý pohľad. Ceny s tlačou a bez tlače Vám radi poskytneme na vyžiadanie. Dodacia doba je cca. 7-10 pracovných dní, čo sa potlače týka. Bez potlače je to aj menej, záleží od stavu skladu.

Prezentovať katalóg

Textile World 2023 - reklamný textil

Najlepší katalóg s textilom, ktorý obsahuje reklamný textil skoro všetkých značiek v rámci EU. Nájdete tu značky B&C, BELLA, FARE, FRUIT OF THE LOOM, GILDAN, HALFAR, JAMES NICHOLSON, KARIBAN, KARLOWSKY, KIMOOD, KORNTEX, MANTIS, MYRTLE BEACH, PREMIER, PROMODORO, QUADRA, RESULT, RUSELL, SOLS, SPIRO, STEDMAN, TEE JAYS, WESTFORD MILL....a mnohé ďalšie.  Ak chcete kvalitné, rýchlo dostupné a cenovo prijateľné tričká, polokošele, košele, blúzky, šiltovky, čiapky, šatky, mikiny, vesty, bundy, pracovné oblečenie, oblečenie pre deti atd. Tak ste tu správne. Novinkou sú doplnené značkové pracovné a firemné rovnošaty, oblečenie v širokej farebnej škále. Ceny kalkulujeme vždy podľa počtu kusov, kde sa cena výrazne líši. Textil Vám samozrejme radi potlačíme a poradíme, ktorý je pre Vás najlepší!

Prezentovať katalóg

3D Gifts reklamné predmety 2023

reklamné predmety rôznych značiek aj neznačiek, ako sú PARKER perá, WATERMAN, CACHAREL, NINA RICCI, CERRUTI, UNGARO, CHRISTIAN LACROIX a ostatné nájdete aj v tomto katalógu. Veľký výber rôznych reklamných predmetov Vám zaručí pohodlné listovanie v tomto zaujímavom katalógu. Ceny sú orientačné bez tlače, bez DPH a bez dopravy mimo BA. Vyžiadajte si kalkuláciu

Prezentovať katalóg

XD Design 2023 originálne reklamné darčeky

Kvalitné prevedenie produktov v tomto katalógu presvedčí hádam každého, prečo si objednať práve z neho. Nájdete tu produkty, ktoré sú dizajnové a odlišné od tých klasických, čo poznáte a sa vyznačujú vyššou kvalitou. Mnohé firmy, ktoré nehľadajú len hromadne rozdávané darčeky si vyberajú práve tu, pretože vedia, že tieto sa budú určite používať bez obáv. Ceny s tlačou, či bez tlače Vám radi vypočítame. Dodacia doba je orientačne tých 10 pracovných dní s tlačou a 3-5 pracovných dní bez tlače, pokiaľa je tovar skladom.

Prezentovať katalóg

Unique gifts reklamné predmety 2023

Rôzne zaujímavé reklamné darčeky z oblasti elektroniky a doplnkov, ako sú USB kľúče, SSD disky, HDD disky, power banky, nabíjačky, káble na prenos dát, darčekové a cestovné sady, HUBy, počítačové myši, podložky pod myši, kamery, projektory, selfie, reproduktory, slúchatka, chytré hodinky, fitness náramky, doplnky k mobilom a množstvo ďalších vecí, ktoré si môžete pozrieť v tomto netradičnom katalógu. Pri produktoch sú uvedené minimálne odbery a ceny sú na vyžiadanie. Informujte sa u nás!

Prezentovať katalóg

PRINTER reklamný textil 2022

Značkový reklamný textil PRINTER vyššej kvality, určený na potlač s Vašim logom. Na dotyk príjemné tričká, polokošele, košele, svetre, mikiny, funkčné oblečenie, bundy, vesty. Zaručená farebná stálosť vo všetkých kategóriách v ktorých si môžete vybrať všetky produkty v jednej farbe.

Prezentovať katalóg

PROJOB 2022 pracovné kvalitné oblečenie

značkové kvalitné pracovné oblečenie od švédskych výrobcov, zabezpečuje istotu, že ľudia budú oblečení tak, aby boli chránení a oblečenie bolo pre nich ako druhá koža. V ponuke nájdete rôzne certifikované reflexné pracovné odevy ako vesty, trická, mikiny, bundy, monterky, overaly. Pracovné oblečenie pre prácu v neľahkom pracovnom prostredí, ktoré si vyžaduje zvýšené potenie zabezpečí funkčné oblečenie, ako funkčné bundy, tričká, spodné prádlo, mikiny. Oblečenie pre logistické a dopravné spoločnosti, pre maliarov a natieračov. Ceny na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

Pen master 2023 reklamné perá

Ponuka kvalitných a netradičných pier v širokej ponuke od plastových, kovových až po sady pier a zaujímavé kancelárske darčekové sady. Na všetky perá vieme aplikovať potlač Vášho loga. Ceny sú uvedené orientačne, bez potlače a dodania. Cenová ponuka je na vyžiadanie.

Prezentovať katalóg

Reklamné perá Millenium 2022

Hľadáte kvalitné, pekné a cenovo dostupné reklamné kovové perá? Práve v tomto katalógu sa nachádza široká ponuka takýchto pier, v rôznych farbách, kde si pri niektorých môžete vybrať z 22 druhov farieb! Na všetky tieto perá aplikujeme  gravír za bezkonkurenčné ceny od výrobcov. Grafiku Vám spravíme pri objednaní zdarma. Dodacia doba s gravírom je 7- 10 pracovných dní v závislosti od množstva. Bez gravíru kratšia. Ceny poskytujeme na vyžiadanie. Minimálny odber 500ks pier, je možný mix farieb

Prezentovať katalóg

Reklamné perá Vivapens 2022

plastové, ekologické a aj kovové reklamné perá v kvalitnom prevedení s vlastnou potlačou, či gravírom, môžete mať za zaujímavé ceny. Perá majú niekoľko farebných odtieňov a potešia aj náročnejších klientov. Spýtajte sa na cenu aj s Vašim logom !

Prezentovať katalóg

Stanley Stella reklamné oblečenie 2023

Nová značka oblečenia, ktorá reprezentuje udržateľné produkty vyrobené z organických a recyklovaných materiálov. Móda vhodná pre každého, od tričiek, polokošiel, mikín, búnd, čiapok, teplákových súprav. Aj oversize oblečenie.  Rýchle a spoľahlivé dodanie, ceny na vyžiadanie. Potlač s vlastným logom je samozrejmosťou

Prezentovať katalóg

Sladká reklama 2022

Široký výber reklamných sladkostí ako sú cukríky, gumené cukríky, žuvačky, čokolády či už štandardné, alebo vegánske, alebo produkty s náhradnými sladidlami, či bez cukru. Nájdete tu značky ako Manner, Kinder, Tic Tac, Ferrero Rocher, Raffallo, Mon Cheri, Lindt, Oreo, Merci, Mentos a mnohé ďalšie. Vybrať si viete aj sezónne produkty na Vianoce, Veľkú noc, Valentína, Hallowen. Na všetky produkty natlačíme Vaše logo. Ceny sú na vyžiadanie podľa počtu a potlače. Orientačná dodacia doba je podľa druhu produktu cca. 15-25 dní. Neváhajte nás kontaktovať

Prezentovať katalóg

Sweets, snacks and more 2021 - reklamné sladkosti

Veľký výber sladkostí rôzneho druhu, vhodné na reklamnú potlač s vlastným logom. Pokiaľ chcete zaujať niečím príjemným na jazyk, môžete vyskúšať cukríky, lízatká vyrobené s vitamínmi, z hroznového cukru, zo Stevie, vegánske cukríky a samozrejme máte na výber rôzne príchute a farby. Okem nich nájdete široký výber želatínových cukríkov rôznych tvarov, farieb a príchutí. Značkové sladkosti ako sú Corny, Ferrero, Mentos, Lindt, Trolli, Lorenz a mnohé ďalšie. Lentilky, čokolády, pralinky, žuvačky zaujímavo a pekne balené. Sezónné sladkosti na Veľkú noc, Valentína, Vianoce. Sladkosti vyrobené z ekologických obalov. V katalógu sú minimálne odberné počty, ktoré je treba dodržať. Ceny Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Prezentovať katalóg

Reklamné sladkosti Sweet seller 2021

Reklamné sladkosti vyrobené s Vašim logom priamo od výrobcov z kvalitných surovín, vždy čerstvé. V ponuke nájdete lízatka, čokolády, cukríky, bonboniery, pralinky, oriešky, sušené ovocie, žuvačky, sušienky, keksíky, fit produkty, ekologické produkty, vegánske, bez cukru alebo s umelým sladidlom. Ekologické balenie, alebo klasické balenie. Máte na výber z obrovského množstva. Aj sezónne sladkosti ako veľkonočné, vianočné, valentínske, či na Halloween sú súčasťou ponuky. Ceny posielame na vyžiadanie, dodacia doba je orientačne tých 14 pracovných dní.

Prezentovať katalóg

Reklamné sladkosti Sweets EZ 2023

Oku lahodiace reklamné sladkosti, ktoré aj rovnako dobre chutia s vlastnou tlačou loga. Môžete si vybrať od cukríkov rôzneho druhu, lízatiek, 3D lízatiek vo vlastnom tvare, rôznych čokolád, praliniek, bonbonier, želatínových cukríkov , Marshmallow, slané pochutiny, perníčky, a mnoho ďalších. Dodacia doba je orientačne 4-5 týždňov. Vyžiadajte si cenu na konkrétny produkt.

Prezentovať katalóg

Reklamné hrnčeky, poháre, šálky 2020

Vyberte si zo širokej ponuky reklamných hrnčekov, pohárov, šáliek alebo setov, na ktoré si môžete aplikovať svoje logo. Na konci katalógu nájdete najrôznejšie techniky aplikácie loga, z ktorých si môžete vybrať, alebo si ich pozrieť akým spôsobom sú prevedené. Produkty sú vyššej kvality, čomu zodpovedá aj ich cena. Ide o dizajnovo zaujímavé kúsky, ktoré nenájdete v bežne dostupnom portfóliu. Ceny sú na vyžiadanie, pre nacenenie je potrebné zaslať logo a počet kusov.

Prezentovať katalóg

Reklamné power banky a nabíjačky

Reklamné power banky a nabíjačky na telefón s vlastnou potlačou v rôznych pekných dizajnoch a farbách vo vysokej kvalite. Na výber aj s darčekovým balením. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

Yourchoice 2023 reklamné predmety na mieru

Radi by ste si nechali vyrobiť na mieru tašky, batohy, vaky, čiapky, šiltovky, zápisníky, usb kľúče, dáždniky, power banky a mnoho ďalších produktov? Skúste sa pozrieť čo ponúka tento zaujímavý katalóg, ktorý Vás určite inšpiruje svojou pestrou ponukou týchto produktov. Každý produkt má svoje minimálne objednávkové počty, ktoré je potrebné dodržať, ale v súčasnej dobe už nie je problém ani pri tých nižších počtoch. Nechajte sa zlákať a naceniť si produkt, ktorý Vás zaujíma

Prezentovať katalóg

Výroba reklamných tašiek, batohov

Nechajte si vyrobiť vlastnú nákupnú tašku na mieru, podľa našich vzorov v prílohe. Môžete si vybrať z materiálov ako je netkaná textília, RPET materiál z recyklovaných fliaš, polyesterové, bavlnené. Farebnú kombináciu detailov, doplnky necháme na Vás. K dispozícii veľký výber dizajnov, rozmerov. Aj skladacie nákupné tašky, či tašky so širokým dnom. Ceny na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

Reklamné antistresové predmety 2020

Najširší výber reklamných antistresových predmetov rôzneho druhu, aké si len viete predstaviť. Sú tu zastúpené skutočne skoro všetky povolania, ovocie, potraviny, elektronika, domácnosť, finančný sektor, zvieratá, atd...Je možná aj výroba vlastného anistresového produktu na mieru od určitého počtu kusov. Nemenej zaujímavé sú aj ďalšie reklamné predmety z tohto katalógu, ako LED náramky na ruku, pokladničky, cestovné adaptéry, kancelárske darčeky na stôl, okuliare, držiaky na telefón atd..Na všetky sa tlačí Vaše logo. Vyžiadajte si cenu

Prezentovať katalóg

Reklamné odznaky, menovky

Katalóg v ktorom si môžete vybrať menovku s vlastným logom, vo vlastnom tvare, so zapínaním na magnet, alebo klasickú zicherku. Rovnako nájdete v ponuke výrobu odznakov vo vlastnom tvare zo živice, z plastu alebo v štandardnom tvare z kovu. Kvalitné prevedenie, možnosť inviduálneho balenia. Ceny na vyžiadanie

Prezentovať katalóg

USB kľúče a hard disky

Výroba kvalitných reklamných USB kľúčov a hard diskov Vašim a logom, v rôznych kapacitách a pekných darčekových baleniach. Prezrite si kompletnú ponuku a vyžiadajte si cenu.

Prezentovať katalóg

USB STOCK - Reklamné usb kľúče a power banky 2022

Reklamné usb kľúče patria medzi obľúbený a najviac objednávaný reklamný predmet, ktorý má okrem svojej reklamnej hodnoty aj praktické využitie. Prelistujte si náš katalóg, v ktorom nájdete usb kľúče, power banky - nabíjačky,  ktoré sú bežne dostupné skladom už od počtu 10-30ks aj s Vaším logom. Dodacia doba sa pri skladových zásobách pohybuje od 5dní bez loga a cca. 10-12 dní s logom. Informujte sa o cene a dostupnosti na vybraný usb kľúč

Prezentovať katalóg